Szkoły i wypożyczalnie

Szkoły i wypożyczalnie

Szkoła narciarsko-snowboardowa B-Good 

Nasza Szkoła istnieje na rynku od kilku lat, dzięki młodej energicznej oraz doświadczonej kadrze instruktorskiej wyszkoliliśmy setki zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają doszkolić swoją technikę jazdy lub przyprowadzają swoje dzieci oraz znajomych. Każdy z nas posiada ogromne doświadczenie oraz kwalifikacje. Nasza siedziba znajduję się w Ustroniu na wyciągu Poniwiec Mała Czantoria gdzie posiadamy wyłączność na szkolenie.

Wszelkie informacje oraz rezerwacje lekcji można składać pod numerem tel. 33 488 89 18 

Szkoła Snowboardu Pauliny Ligockiej

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy szkoląc dzieci, młodzież a także dorosłych o każdym stopniu zaawansowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest nabycie odpowiednich nawyków w początkowej fazie nauki. Stanowią one bowiem najważniejszy fundament do dalszego prawidłowego rozwoju snowboardowego. Zapewniamy najwyższy poziom szkolenia, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego przyszłego snowboardzisty. Oferujemy: - zajęcia indywidualne - zajęcia grupowe - szkolenie dzieci - profesjonalne treningi dla dzieci i młodzieży - szkolenie dla firm Zajęcia odbywają się na terenie ośrodka narciarskiego "Poniwiec" w Ustroniu

Wypożyczalnia, Serwis, Centrum testowe QBL 

Wypożyczalnia Wintergroup QBL na Poniwcu jest głównym punktem świadczącym usługi wypożyczalnia, serwisowania i przechowywania sprzętu zimowego oraz prowadzącym szkołę narciarską w ośrodku. Znajduje się bezpośrednio pod platformą główną kolei linowej w odległości zaledwie kilkudziesięciu kroków od hotelu. Punkt Wintergroup QBL należy do prestiżowej sieci wypożyczalni Wintergroup zrzeszającej najlepsze tego typuobiekty w Polsce i jest jedną z najnowocześniejszych wypożyczalni sprzętu zimowego w Polsce.

Wszelkie informacje i rezerwacje sprzętu można składać pod nr tel. 33 488 89 18

Odpowiedni rodzaj i poziom sprzętu.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest wysokiej jakości, w głównej mierze nowy sprzęt sportowy. Wyposażenie wypożyczalni to przede wszystkim buty z czterema aluminiowymi klamrami Dalbello oraz modele nart RTM marki Vӧlkl, REV i Mya Head’a oraz Nomad i Affinity firmy Atomic, a także szeroki wachlarz testowych modeli z najnowszych kolekcji Vӧlkl oraz Head dla narciarzy zaawansowanych. Na snowboardzistów czeka kilkadziesiąt desek snowboardowych firmy Burton. Akcesoria w pełnym zakresie rozmiarowym stanowią kaski oraz kije.

Efektywny proces obsługi.

Proces wypożyczenia odbywa się przy dwóch skomputeryzowanych stanowiskach wyposażonych w szereg elektronicznych urządzeń usprawniających i podnoszących poziom obsługi Klientów. Stanowiska są połączone sieciowo, każde wypożyczenie jest ewidencjonowane w systemie i naliczane elektronicznie w momencie oddania sprzętu. 

Dbałość o higienę obuwia.

Obuwie zimowe jest po każdym wypożyczeniu dezynfekowane i umieszczane na specjalnie w tym celu przygotowanych suszarkach, zapewniając odpowiednią higienę oraz komfort osób wypożyczających buty narciarskie i snowboardowe.

Zapewnienie bezpieczeństwa.

Dostępny sprzęt zimowy jest kilkakrotnie serwisowany, a więc ostrzony i smarowany w ciągu każdego sezonu zimowego. Właściwy stan sprzętu oraz wiedza i kompetencje obsługi wypożyczalni wpływają zasadniczo na bezpieczeństwo jazdy na nartach i snowboardzie.

Komfortowe warunki korzystania z usług.

Wypożyczalnia na Poniwcu to nie tylko najwyższa jakość sprzętu zimowego, czy sprzętu do jego przechowywania, suszenia i dezynfekcji. To także wysoki standard warunków świadczenia usług, a więc nowoczesne wyposażenie obiektu, przestronność, estetyczny wystrój wnętrza i przyjemna atmosfera. 

Bezpieczne i wygodne przechowywanie sprzętu zimowego.

W osobnym pomieszczeniu obok wypożyczalni dla klientów ośrodka narciarskiego Poniwiec przygotowane są szafy depozytowe zaprojektowane specjalnie do przechowywania pełnych kompletów sprzętu zimowego. W szafach znajdują się piony grzewcze zapewniające efektywne suszenie obuwia narciarskiego i snowboardowego. Indywidualny dostęp do szaf zapewnia profesjonalny system zamków elektronicznych obsługiwany przy pomocy kart magnetycznych.

Szkoły i wypożyczalnie