Szkoły i wypożyczalnie

Szkoły i wypożyczalnie

Szkoła narciarska QBL / Szkoła snowboardowa Pauliny Ligockiej

Szkoła narciarska QBL istnieje na rynku od kilku lat, dzięki młodej energicznej oraz doświadczonej kadrze instruktorskiej wyszkoliliśmy setki zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają doszkolić swoją technikę jazdy lub przyprowadzają swoje dzieci oraz znajomych. Szkolenie dzieci i młodzieży oraz osób początkujących odbywa się w specjalnie przygotowanym ogródku narciarskim KIDS Park Poniwiec, wyposażonym w wyciąg orczykowy. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają aktualne uprawnienia.

Paulina Ligocka - Pierwsza polska snowboardzistka, która zdobyła medal mistrzostw świata. Paulina z grupa licencjonowanych instruktorów będzie szkoliła naszych gości w technikach jazdy na snowboardzie oraz freestylu na specjalnie wydzielonym terenie RAVEN PARK PONIWIEC.

W trakcie naszych szkoleń rekomendujemy WSZYSTKIM KURSANTOM korzystanie z KASKÓW!

Nasza oferta:

  • przedszkole narciarskie
  • nauka jazdy od podstaw
  • doskonalenie techniki jazdy
  • carving (free, race, fun)
  • treningi sportowe na tyczkach i bojach carvingowych
  • freeride (jazda poza trasami)
  • szkolenia dla dzieci
  • szkolenia indywidualne i grupowe
  • szkolenia integracyjne, organizacja imprez sportowych dla firm

 

Wypożyczalnia, Serwis, Centrum testowe QBL

Wypożyczalnia Wintergroup QBL na Poniwcu jest głównym punktem świadczącym usługi wypożyczalnia, serwisowania i przechowywania sprzętu zimowego oraz prowadzącym szkołę narciarską w ośrodku. Znajduje się bezpośrednio pod platformą główną kolei linowej w odległości zaledwie kilkudziesięciu kroków od hotelu.

Punkt Wintergroup QBL należy do prestiżowej sieci wypożyczalni Wintergroup zrzeszającej najlepsze tego typu obiekty w Polsce  i jest jedną z najnowocześniejszych wypożyczalni sprzętu zimowego w Polsce.

Odpowiedni rodzaj i poziom sprzętu.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest wysokiej jakości, w głównej mierze nowy sprzęt sportowy. Wyposażenie wypożyczalni to przede wszystkim buty z czterema aluminiowymi klamrami Dalbello oraz modele nart RTM marki Vӧlkl, REV i Mya Head’a oraz Nomad i Affinity firmy Atomic, a także szeroki wachlarz testowych modeli z najnowszych kolekcji Vӧlkl oraz Head dla narciarzy zaawansowanych. 

Na snowboardzistów czeka kilkadziesiąt desek snowboardowych firmy Burton. Akcesoria w pełnym zakresie rozmiarowym stanowią kaski oraz kije.

Efektywny proces obsługi.

Proces wypożyczenia odbywa się przy dwóch skomputeryzowanych stanowiskach wyposażonych w szereg elektronicznych urządzeń usprawniających i podnoszących poziom obsługi Klientów. Stanowiska są połączone sieciowo, każde wypożyczenie jest ewidencjonowane w systemie i naliczane elektronicznie w momencie oddania sprzętu. 

Dbałość o higienę obuwia.

Obuwie zimowe jest po każdym wypożyczeniu dezynfekowane i umieszczane na specjalnie w tym celu przygotowanych suszarkach, zapewniając odpowiednią higienę oraz komfort osób wypożyczających buty narciarskie i snowboardowe.

Zapewnienie bezpieczeństwa.

Dostępny sprzęt zimowy jest kilkakrotnie serwisowany, a więc ostrzony i smarowany w ciągu każdego sezonu zimowego. Właściwy stan sprzętu oraz wiedza i kompetencje obsługi wypożyczalni wpływają zasadniczo na bezpieczeństwo jazdy na nartach i snowboardzie.

Komfortowe warunki korzystania z usług.

Wypożyczalnia na Poniwcu to nie tylko najwyższa jakość sprzętu zimowego, czy sprzętu do jego przechowywania, suszenia i dezynfekcji. To także wysoki standard warunków świadczenia usług, a więc nowoczesne wyposażenie obiektu, przestronność, estetyczny wystrój wnętrza i przyjemna atmosfera. 

Bezpieczne i wygodne przechowywanie sprzętu zimowego.

W osobnym pomieszczeniu obok wypożyczalni dla klientów ośrodka narciarskiego Poniwiec przygotowane są szafy depozytowe zaprojektowane specjalnie do przechowywania pełnych kompletów sprzętu zimowego. W szafach znajdują się piony grzewcze zapewniające efektywne suszenie obuwia narciarskiego i snowboardowego. Indywidualny dostęp do szaf zapewnia profesjonalny system zamków elektronicznych obsługiwany przy pomocy kart magnetycznych.

Cennik 2015/2016

 

Szkoły i wypożyczalnie