KamPas Sport Business Ski Cup

KamPas Sport Business Ski Cup

KamPas Sport Business Ski Cup ponownie rozgrzeje Beskidy!

Już 13 stycznia 2019r. Beskid Śląski po raz drugi stanie się areną zawodów narciarskich, jakich do ubiegłego roku w Polsce jeszcze nie było! Druga edycja mistrzostw firm w slalomie gigancie  równoległym KamPas Sport Business Cup odbędzie się na stoku Poniwiec-Mała Czantoria w Ustroniu. Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Ustroń.

Miejsce to- doskonale znane wielbicielom białego szaleństwa- wybrane zostało nieprzypadkowo. Spełniając najwyższe standardy, zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających narciarzy. A to istotny warunek tegorocznej edycji zawodów, gdyż po raz pierwszy, oprócz kategorii amatorskiej, wprowadzona zostanie kategoria PRO.

- Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom uczestników ubiegłorocznej edycji mistrzostw, zdecydowaliśmy na wprowadzenie dwóch kategorii- dla amatorów i profesjonalistów. Pozwoli to sprawiedliwie zachować szanse wygranej i- mamy nadzieję- zachęci do startu jeszcze większą liczbę uczestników!- tłumaczy Kamil Pastusiak, pomysłodawca imprezy i jej główny organizator, właściciel Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport.

W zawodach udział wezmą trzyosobowe drużyny (dwóch mężczyzn i kobieta), a dla zwycięzców każdej z kategorii przewidziana jest nagroda pieniężna.

Pełny regulamin dostępny jest na stronie www.skicup.kampas-sport.eu.

 

Oprócz czeku dla zwycięzców, uczestnicy liczyć mogą na profesjonalną fotorelację z imprezy.

Jednak każdy, kto uczestniczył w ubiegłorocznej edycji KamPas Sport Business Ski Cup wie, że nie nagrody są najistotniejszą częścią tej imprezy. To przede wszystkim doskonała okazja do integracji firm i możliwość połączenia pasji i przygody z gorącą, choć zimową atmosferą!

O doskonałą zabawę na stoku zadbają profesjonalni animatorzy, a każdy, kto zdecyduje się wspierać narciarzy, będzie miał niepowtarzalną okazję poczuć klimat...siatkówki plażowej. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda!

- Przez wiele lat miałem okazję uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach plażówki. A że narciarstwo też jest mi bliskie, postanowiłem połączyć to w jedne zawody! Slalom gigant zorganizowany w atmosferze zabawy z trybun siatkówki plażowej to coś, co spodoba się każdemu entuzjaście sportu!- zachęca Kamil Pastusiak.

Dowodem na niezwykłą atmosferę i sukces ubiegłorocznej edycji jest film, podsumowujący zawody:

https://www.youtube.com/watch?v=4gITfU7wZWU

W imieniu organizatorów zapraszamy także na fanpage zawodów na facebooku- znajdują się tam najświeższe informacje oraz fotorelacje z pierwszej edycji:

 

https://web.facebook.com/KampasSportSkiCup/

 

 

Agata Stychno